Nieuws

Persoonlijke brief over pensioenverlaging

U las het al eerder op deze plek: uw pensioen gaat per 1 januari 2022 omlaag, met 0,85%. En als wij uw e-mailadres hebben, kreeg u ook een e-mail hierover. Wij hebben berekend wat de verlaging in euro’s voor uw pensioen betekent. U ontving een brief van ons fonds, of u ontvangt binnenkort een brief. In die brief staat met hoeveel euro’s uw (opgebouwde) pensioen omlaag gaat.

Het verlagen van uw pensioen is natuurlijk een heel vervelende maatregel, die we liever niet hadden genomen. Helaas konden we niet anders; de wet liet ons fonds geen andere keuze.

We hebben er wel alles aan gedaan om de verlaging zo klein mogelijk te houden. Graag leggen we uit hoe het zit. Bekijk ook de videoboodschap van ons bestuur.

Onze dekkingsgraad was op 31 december 2020 te laag, waardoor we de pensioenen moeten verlagen. Zo staat dat in de wet. Door nu te verlagen zorgen we ervoor dat we ook in de toekomst de pensioenen kunnen blijven betalen. Ons bestuur heeft het besluit op 22 maart 2021 genomen.
Lees verder