Nieuws

Pensioenen niet verhoogd

Geen verhoging per 2018

Het verhogen van pensioenen heet ook wel 'toeslag' of 'indexatie'. Het bestuur heeft besloten om per 2018 de pensioenen niet te verhogen.

Wat betekent dat voor u:

  • Krijgt u al pensioen? Dan gaat uw pensioenuitkering niet omhoog.
  • Bouwt u nog pensioen op? Dan worden uw pensioenaanspraken niet verhoogd.
  • Heeft u in het verleden bij ons pensioenfonds opgebouwd, maar bouwt u nu pensioen op bij een ander pensioenfonds? Ook dan worden uw pensioenaanspraken die u bij ons pensioenfonds hebt opgebouwd, niet verhoogd.

Ieder jaar bekijkt het bestuur weer opnieuw of de pensioenen verhoogd kunnen worden. Hoe dat precies zit? U leest er meer over bij 'Uw pensioenregeling in 5 minuten'.

Verwachting

Ook de eerstkomende jaren kunnen wij uw pensioen waarschijnlijk niet verhogen. De afgelopen jaren is uw pensioen niet verlaagd. Verlagen is een maatregel die we alleen in het uiterste geval toepassen als dit door de financiële positie van het pensioenfonds nodig is.